021 75165165 

دسترسی سریع خدمات

ورود به پنل کاربری

جهت استفاده از خدمات سایت

10راه برای تولید لینک ها ی تاثیر گذار

ما دراین مقاله شما را با روش هایی که میتواند بازدید وترافیک سایت شما را بالا ببرد وتاثیرگذاری سایت شما را ارتقاء دهد آشنا میکنیم.

شما ممکن است فکرکنید که هیچکس نمیخواهد مطالب شما را به اشتراک بگذارد اما واقعیت برخلاف این است:چونکه آن ها در بیشتر مواقع این کار را انجام میدهند، بازدید کنندگان آن لاین همیشه به دنبال مطالبی برای به اشتراک گذاری هستند.تمام آن چیزی که شما باید انجام دهید : تحقیق  ،ساخت ووایجاد موقعیت صحیح برای محتوایتان است که این شانس را به بازید کنندگان میدهد تا به مطالب دسترسی داشته وبا شما همکاری کنند.اگر شما مطمئن نیستید که سازمان شما با چه زاویه دیدی باید با بازدیدکنندگان آنلاین همکاری کند، به این زوایای دید توجه کنید:1- اشتراک گذاری محتوای بی مانند.2- جشنواره خرید محصولات 3-حامیان مالی 4- ساختن ارتباط با مشتری.

- تولید محتوای بی مانند.

تولید محتوای جدید که برای مخاطبان هدفتان جالب ومطلوب باشد چیزی است که بازدید کنندگان را به سمت به اشتراک گذاری صنعتتان جلب میکند.به علاوه چگونه به اشتراک گذاری مطالب : ساختن مقالات ومحتوای طولانی و ارتقاءمباحث درمورد حرکت روبه جلوی صنعتتان درنظر گرفته میشود. چونکه  تولید محتوا به شدت رقابتی است،واین به دلیل آن است که موضع گیری درست از رقبای دیگر بسیار سخت است خواه  نقطه نظر افراد باشد یا یک مقاله ساده.

درآخرین تحقیق که بوسیله کارشناسان انجام شده است نشان میدهدکه فقط 20درصد از کل محتوا به طور متوسط حتی خوانده میشود،بنابراین کلیدی که میتواند باعث پیروزی شما ودرواقع خواندن مطالب توسط افراد شودهمین است.

دراین جا به تعدادی روش که میتواند برای شما خواننده یا به زبان ساده تر باعث بالارفتن بازدید سایت شما شود اشاره میکنیم.

1- مقاله بی نظیر منتشر کنید.

Stone Temple Consulting یک کار خوب درزمینه ی صنعت بازار تحقیق انجام داده است.آن ها بطور مداوم استفاده از تحقیقی راکه خودشان جمع آوری کرده بودند،منتشر کردند.به عنوان نتیجه آن ها به عنوان رهبران  این طرز فکر در تشکل فکری سئو،یادداشت های کلیدی وانتشار کتاب هایی در مورد جست وجو شناخته شدند.

اگر چیزی رایج یا تازه در صنعت شماست یک تحقیق پیرامون آن در نظر بگیرید.لیست ایمیل خودرا گسترش دهید یاخوانندگان را به سمت پاسخ واظهار نظر درمورد مقاله هایتان جلب کنید.یا یک آزمون آن لاین برای آن که متوجه شوید که چگونه تکنولوژی (روش) جدید به بهترین نحو کار میکند،برگزار کنید.نه تنها اینکار یک ارزش واحد برای بازدیدکنندگانتان فراهم میکند، بلکه شما لینک های داخلی بیشتری بدست می آورید چون تمام مطالب پیدا شده درمورد محتوایتان بطور انحصاری برای شماست وجایی دیگر پیدا نمیشود.

2- بطور عمیق مطالب را بررسی کنید.

هرکسی  میتواند یک مطلب برای بلاگ درمورد یک بحث خارجی بنویسد مثل:"چگونه نوشتن یک بلاگ را آغاز کنیم؟" ولی این یک دست یابی واحد داردمانند:"چگونه  نوشتن یک بلاگ را در کمتر از یک ساعت برای کمتر از 100دلار آغاز کنیم؟" یا"چگونه بلاگ محصولات برای صنعت حیوانات خانگی راه اندازی کنیم؟"

اگر میخواهیدسایت شما  برای عناوین معمول صنعت پیدا شود،در نظر بگیریدکه چگونه محتوای شما میتواند عمیق باشد.از موارد پایه ای فراتر رویدو محتوای چند تکه ای که بتواند تمام زوایا را در عمق پوشش دهد بسازید.

3- مباحثه ایجاد کنید.

هر صنعتی عناوینی بحث برانگیز وقابل لمس دارد.بدون آنکه متمایل به سمت وسویی خاص باشیددر نظر بگیرید شما چه چیزی میتوانید بنویسید که به شما اجازه دهد نقل تمامی بحث ها باشیدو یک میدان دید بی نظیرکه هیچکس قبلا نداشته را داراباشید.

 HubSpot پیشنهاد میکند که نوشتن را از زاویه ای که مخاطبانتان را حساس نکند آغاز کنیدواطمینان حاصل کنید که  شما میتوانید از نکاتتان بصورت داده ای نسخه پشتیبان بگیرید.

بطور مشابه اگر عنوانی کارشناسان صنعت را جدا میکند،آن را از زاویه ای پوشش دهید که مناسب شرکت شما باشد وبتواند آنرا پوشش دهد.مارکتو پیشنهاد میکند که: قسمتی از یک محتوا که شما کاملا با آن موافق نیستیدرا پیدا کنید و نقطه مقابل آنرا بنویسید.قسمتی از یک محتوا به عنوان ایده بکر که برای نوشتن ساده تر ومیتواند علاقه مندی بیشتری در بین مخاطبانتان ایجاد کند داشته باشید.

- محصولات رایگان پیشنهاد کنید.

وقتی که کارتان بخوبی انجام دادید پیشنهاد محصولات رایگان میتواند کالای شمارا مانند کلامی که از دهان خارج میشود همه جا پخش کند.پیشنهادات برای محصولات ارزش اعتماد بسیار زیادی برای کاربران آن لاین دارد.مطابق با تحقیقی که یکی از کارشناسان انجام داده ،84 درصد از مشتریان به بازدید محصولات (پیشنهاد محصولات)به صورت آن لاین تا پیشنهاد (نظر)شخصی خودشان بیشتر اعتماد میکنند.دراین جا تعدادی روش برای  دادن اطلاعات درمورد محصولاتتان به بازدیدکنندگانتان ارائه میشود.

4- یک نمونه برای بازدید تهیه کنید.

 ازیک ابزار مانند:BuzzSumoبرای پیدا کردن بازدید کنندگان صنعتتان در بازار هدف پیدا کنیدواین دسترسی را به آن ها بدهید که محصولتان را ببینند اگر دوست داشتند امتحانش کنند ویا برای بازدید تبادل کنند.برای آنکه کمپین شما بازدید کنندگان بیشتری با هزینه پایین داشته باشد سعی کنید به دنبال بازدیدکنندگان با اعضای متوسط  که سطح آن ها زیاد بالا نیست بروید،بطور مثال با100،000 دنبال کننده یا بیشتر.بجای کاربران هدف با 100تا 10،000دنبال کننده.آنها بیشتر مشتاق این هستند که با شما کار کنند،تا آن جایی که آنها مانند بازدیدکنندگان سطح بالا نشوند.به علاوه  مطمئن شوید بازدید کنندگانتان از قانونFTC برای عدم افشاسازی پیروی میکنند. 

5- محصولات رایگان فقط برای مخاطبان تاثیر پذیر

علاوه بر بازدید،شما همچنین میتوانید محصولاتتان را به عنوان پیشنهاد به مخاطبان تاثیر پذیرتان بدهید.یکبار که آنها تجربه بازدیدشان را به اشتراک بگذارند آنه میتوانند میزبان محصولات  دردسترس دربلاگ شده وبه کاربران این اجازه را بدهند که محصولات بیشتری برنده شوند.دراینجا یک  نمونه ازبلاگ زندگی سالم"Peanut Butter Fingers" که با تیم"Chicco" برای  بازدید،واطلاعاتی که برای صندلی ماشین است همکاری میکنند. 

درآخراین مطلب آنها این محصول را حمایت کردند.

گاهی بازدیدکنندگان مسئول مدیریت محتوا و انتخاب برنده ها هستند ،وشرکت محصولات را زمانی که محتوا تمام شده است ارسال میکند.

6- محتوارا برای برنده شدن محصولات رایگان مدیریت کنید.

گزینه دیگر محصول رایگان این است که شما میتواند محصول را بعنوان هدیه درنظر بگیرید.این کار درشبکه ها با سایز های مختلف میتواند به شما این امکان را بدهد که کابران بیشتری وارد شوند ومحصولاتتان را درشبکه های خودشان به اشتراک بگذارند.اطمینان حاصل کنید که شما از تمام قوانین وسیاست های بخشش محصولات  در تمام بخش های شبکه های اجتماعی پیروی میکنید،وشما تمام قوانین مربوط به محصولات قابل بخشش را به عنوان یک لیست  دروب سایتتان دارید.اگرشماازکاربران میخواهید که محصولاتتان را با استفاده از سرویس های چندگانه به اشتراک بگذارند ،از سرویس هایی نظیر:Rafflecopter یا WooBox استفاده کنید.

-حمایت گری.

علاوه بر مطالب رایگان ،شما همچنین میتوانید مقداری از سرمایه خودرا صرف حمایت یا راه اندازی تبلیغات در وب سایت مشتریانتان کنید.این موضوع بسته به نوع وب سایت میتواند متفاوت باشد اما برخی از مشتریان ،منوهای کناری یا ساید بار، تبلیغات صندوق دریافت ایمیل ،اخبار ویا حامی مطالب بلاگ باشد.اگر آن ها قراردادی برای حمایت در دسترس در وب سایتشان ندارند،این به مرتب سازی هشدارها صدمه نمیزند.بیشتر مشتریان با پیشنهادات تهیه شده مشکلی ندارند ،چون این منافاتی با ارزش پیشنهادات برای مخاطبانشان ندارد.

7- از یک مطلب برای انتشار حمایت کنید.

برخی از وب سایت ها از مطالبی که توسط حامی یاکارمندان خودشان نوشته شده است حمایت می کنند.بسیار هزینه براست اگر مشتریان خودشان محتوا را بنویسند.حمایت از یک مطلب ممکن است چیزی شبیه به بررسی دقیق یک محصول وبا ویژگی های جدید آن باشد.این یک محتوای پردازش شده است،اما این میتواند یک ویترین از ارزش ها برای مخاطبان بوسیله ی پوشش عنوان مطلب یا سرویس هایی که آن ها علاقه مند هستند باشد.

8- بلاگ های مشتریانتان را بطور کلی حمایت کنید.

بیشتر مشتریان حمایت های در حال اجرا را برای وب سایتشان قبول میکنند.چیزی که این گوناگونی را پوشش میدهد،اما میتواند شامل :تبلیغات کناری،توضیحات درمورد یه صفحه خاص یایک توصیه نامه درمورد قسمتی از سایت باشد،مانند شبکه های اجتماعی یا ایمیل.ساختن چنین ارتباطی نه تنها شما را بیشتر در ارتباط قرار میدهد بلکه این شانس رابه شما میدهدکه با مشتریانتان در ارتباط نزدیک ، پیرامون مطالبی که آن ها به اشتراک میگذارندباشید.

-یک ارتباط خوب بسازید.

شروع یک مکالمه،کلید روبه جلوی موفقیت بزرگ با مشتریانتان است.بوسیله ساختن یک ارتباط با مشتریانتان شما میتوانید در کنار یکدیگر کار کنید برای برآورده سازی راه های خوب به منظور به اشتراک گذاری و تبلیغ محصولات یا سرویس هایتان.در کنار ارتباط  مستقیم آنلاین شما میتوانید آن هارا دنبال کنید به منظور شناخت بهتر وحمایت از اهدافشان .

همکاری بهتر در این زمینه میتواند شمارا به ایجاد یک ارتباط بهتر رهبری کند.

9- اهدافشان را بوسیله ی یادآوری کردن در سایر مطالبی که مینویسید حمایت کنید.

ارتباط یک طرفه نیست.یک همکاری چیزی است که شمابعنوان  حمایت کننده مشتریان وکاری که آنها سعی در ساختنش در وب سایت خودشان ویازمینه کاری آنلاین خودشان دارندمی باشد.زمانی که یک توضیح گردآوری شده قابل دسترس در صنعت بیان می شود،میتواند به عنوان  نقل قول هایا مثالهادر محتوایی که شما درحال نوشتن آن هستیدباشد.پیشنهاددادن آن ها به مخاطبانتان در شبکه های اجتماعی  بوسیله ی تگ کردن آن ها میتواند توجه شان به سمت آنکه شما حامی برندآنها نیز هستیدجلب کند.

10- در هر رویداد با آنها نشست برگزار کنید.

درکنار حمایت از ارتباط آنلاین ،سعی دربرگزاری  نشست با اعضای مشتریانتان به منظور ایجاد مکالمات بکنید.در رویدادهاوکنفرانس های  شبکه ای صنعت شرکت کنیدیا تجارتتان را به منظور جست وجوی مشتریانی  که بتوانند کمک در فروش محتوا یا کالایتان کند به منظر نمایش بگذارید.گاهی اوقات سخنرانان غیر همکاردر کنفرانس ها شرکت خودشان یا و سایت خودشان را دارند وکنفرانس های  تحت وب مانندBlogher پر از بازدیدکنندگانی است که برای همکاری بوسیله ی برند کاملا آماده هستند.بوسیله ی ساختن ارتباط با مشتریانتان با راه های مختلف،مانند بخشش کالاو بازدید،حمایت گری،ومحتوای بی مانند،شما میتوانید پیشنهاداتتان را در مقابل بیشتر مخاطبان کسب کنید.این کار به  بالارفتن ترافیک بهتر وب سایت وفروش کالاها کمک میکند.مادامی که ممکن است این آزمایش را برای درنظر گرفتن بهترین مشتریان برای همکاری باشد.توسعه دادن میزان مشتریان میتواند تاثیر گذاردر هر بخش لینک ساختن و بطور مهمتر ساختن کمپین ترافیک سایت باشد.

-------------------------/04/08/1396