021 75165165 

حکایت اولین یافته‌ها در گوگل، حکایت مغازه‌هاست در راستهٔ اصلی بازار تهران و تعداد ویزیتورهای این سایت‌ها حکمِ سیل مشتریان این مغازه‌ها. شما هم می‌توانید خدماتتان را در بهترین سرقفلی دنیای مجازی عرضه کنید در حالی که یک هزارم قیمت چنین سرقفلی ای را راستهٔ بازار نمی‌پردازید!
باید بپذیریم کاربران رو به رشدِ اینترنت در ازدحام وب سایت‌ها، چاره ای جز جستجو و اعتماد به اولین یافته‌های موتورهای جستجو ندارند. ما به شما کمک خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن رتبهٔ سایتتان را در موتورهای جستجو افزایش دهید. به این ترتیب شما در سایتتان مشتریانی با ارزش دارید که از یک سو به میل خود در سایت شما هستند و از سوی دیگر به عنوان اولین یافته‌ها به خدمات شما اطمینان کرده‌اند.

 

 • سئو(بهینه سازی موتور جستجو)
  سرویس بهینه سازی موتورهای جستجو که شما برای کسب و کارتان بکار میگیرید، تعریف می کند که تاچقدر شما میتوانید در بازار آنلاین خدمت ارائه دهید کارایی وب سایت شما و قراردادن آن در بالاترین نتایج صفحات موتور جستجو باید اولویت شما باشد، مطمئن باشیدانتخاب صحیح یک سرویس ،موفقیت آنلاین شرکتتان را تضمین میکند.

   بسیاری از سازمان ها وافراد مدعی هستند که کارشناسان سئو هستند،اما نمیتوانند سرویس های مورد نیاز برای کسب وکارتان را به شما ارائه دهند. برای یک سرویس بازاریابی آنلاین که آخرین تکنیک های سئو به آن اختصاص یافته است محدودیتی قائل نشوید.شما به یک سرویسی نیاز دارید که بداند چگونه این تکنیک هارا در انواع مختلف کسب وکار برآورده سازد.

  یک سرویس خوب سئو به شما اطمینان میدهد که شما  با کسب وکارتان ،بینندگانتان (مشتریان) ،صنعتتان و آشنا سازی با این استراتژی ها برپایه ی این دانش ،آشنا میسازد.

  شما مجبورنیستید به دنبال  هیچ سرویس جست وجوی بازاریابی بگردید که بتواند تمام این خدمات ارائه دهد.زمانی که مادرکنارهم آغاز بکار میکنیم سرویس هایی که شما نیازبه تسلط داشتن بر بازار آنلاین و تاثیر گذار در رقابت را دارید را به شما ارائه میدهیم.شرکت ما بازار ، کلید واژه های تجارت وپژوهش های رقابتی را با تکنیک های سئو مانند ساخت لینک ،اعتبار مدیریت وساخت محتوا را باهم ترکیب میکند.بنابراین بهترین کمپین سئو برای شرکت شما میتواند شروع شود.

  ما یک تیم از باتجربه ترین وکارشناسان اختصاصی هستیم که امروزه دغدغه ی ما گردآوری سریعترین وموثرترین راه حل های آنلاین برای بازارکار شماست.ما به مشتریانمان این اطمینان را میدهیم که آن ها میتوانند به تجربه ها واستراتژی های درجه یک وبکر دسترسی داشته باشندکه به سادگی در هر جایی قابل دسترسی نیست.سرویس های ما قابل حصول وصعودپذیر است ومشتریان ما میتوانند قدرت بازاریابی دیجیتال را در سطح بالای رقابت استفاده کنند.راه حل های انعطاف پذیر ما روابط را با برندها با کمک مشتریان پرورش میدهد وباعث فروش سریع محصولات میشود.ما خودرا مجبور میسازیم که هر روز بهتر از روز قبل عمل کنیم.ما بین جای خالی مشترینمان با مشتریانشان پل میزنیم که به آن ها کمک کند تا باهم همکاری داشته باشندوروابط سودمند متقابل را که برای هردو طرف ارزشمند است را میسازیم.

  ما شرکت NETX WEB هستیم.

   

 • ارسال درخواست تهیه راهنما و گزارش بهینه سازی وب سایت
  قبل از شروع بهینه سازی وب سایت باید راهنما و گزارش بهینه سازی از وب سایت شما تهیه گردد.

  بررسی درخواست و هماهنگی با شما
  بعد از ارسال درخواست، کارشناسان فروش جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

  صدور فاکتور و پرداخت آنلاین
  بعد از هماهنگی، فاکتور برای شما صادر – ایمیل – خواهد شد. شما می بایست از طریق پرتال کاربریتان اقدام به پرداخت آن نمایید.

  تهیۀ گزارش و راهنمای بهینه سازی وب سایت شما
  بعد از پرداخت فاکتور، کارشناسان ما شروع به تهیۀ گزارش و راهنمای بهینه سازی وب سایت شما می کنند. تهیۀ این گزارش ۵ تا ۱۰ روز کاری زمان خواهد برد.

  بررسی حداقل استاندارد های جهت شروع بهینه سازی
  در صورتی که فاکتور های بررسی شده در گزارش ضعیف باشند و سایت شما دارای حداقل استاندارد های شروع بهینه سازی وب سایت نباشد. سایت برای ارائۀ خدمات بهینه سازی پذیرفته نخواهد شد و باید از ابتدا طراحی شود. در صورت پذیرش وب سایت … ( مرحلۀ بعد )

  ارسال لیست قیمت های کلید واژه های مرتبط
  در صورتی که طبق گزارش تهیه شده، سایت دارای حداقل استانداردهای شروع بود آنگاه قیمت بهینه سازی وب سایت برای کلید واژه ها محاسبه و برای شما ارسال خواهد شد.

  هماهنگی با شما برای انتخاب کلید واژه و عقد قرارداد
  بعد از محاسبه و ارسال قیمت کلید واژه ها، جهت انتخاب مناسب ترین کلید واژه و عقد قرار داد با شما هماهنگ خواهد شد.

  پرداخت ۵۰% هنگام عقد قرار داد
  ابتدای قرارداد، می بایست ۵۰% هزینۀ کلیدواژۀ انتخابی را پرداخت نمایید.

  پرداخت ۳۰% هنگام ورود سایت با کلیدواژۀ منتخب به صفحۀ اول گوگل
  هنگامیکه سایت شما به صفحۀ اول گوگل راه یافت ۳۰% دیگر هزینۀ کلید واژۀ منتخب را پرداخت می نمایید. زمان ورود سایت به صفحۀ اول گوگل به سایت و کلید واژۀ انتخابی شما مرتبط است. این زمان ابتدای عقد قرار داد مشخص خواهد شد.

  پرداخت ۲۰% بعد از ماندگاری سایت در صفحۀ اول گوگل
  بعد از حداقل ۴ ماه ماندگاری سایت شما در صفحۀ اول گوگل ۲۰% مابقی هزینۀ کلید واژۀ منتخب را پرداخت می نمایید. دقت کنید که ۴ ماه حداقل زمان است و به دلیل بهینه سازی استاندارد هیچ کدام از سایت های مشتریان ما تاکنون از صفحۀ اول خارج نشدند. مگر مواردی که مدیریت سایت مطابق با استاندارد های تعریف شده در گزارش بهینه سازی وب سایت نبوده است.

 • از آنجایی که یکی از ارکان مهم جهت بهینه سازی وب سایت، طراحی استاندارد و هستۀ وب سایت می باشد. این سرویس فقط و فقط به سایت هایی تعلق می گیرد که بعد از تهیۀ گزارش و راهنمای بهینه سازی وب سایت دارای حداقل استاندارهای شروع بهینه سازی باشد و به تایید کارشناسان سئو رسیده باشد. پس قبل از بهینه سازی وب سایت حتماً باید گزارش و راهنمای بهینه سازی از سایت شما تهیه شود تا سایت مورد بررسی دقیق و کامل کارشناسان قرار گیرد.

  نکات :

  • هزینۀ تهیۀ این گزارش به همراه یک جلسۀ مشاورۀ حضوری / تلفنی ۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.
  • این گزارش به همراه فهرست، تصاویر گویا و راهنمای بهینه سازی تمامی موارد می باشد.
  • این گزارش توسط کارشناسان سئو تهیه می شود و نظرات آنها در گزارش قید می شود.
  • جهت تحلیل وب سایت شما از هشت سایت ( اکانت پریمیوم ) و سه نرم افزار نیز کمک گرفته خواهد شد.
  • گزارش بین ۳۰ تا ۴۰ صفحۀ استاندارد به صورت PDF ارسال می شود.
  • گزارش و راهنمای بهینه سازی وب سایت شامل چه مواردی است ؟
  • گزارش و راهنمای بهینه سازی به چه درد می خورد ؟!