021 75165165 

همانگونه که مستحضر می باشید قرن بیست و یکم را قرن ارتباطات و فن آوری اطلاعات نام نهاده اند. با توجه به این امر، می بایست به تکنولوژی ها و ابزارهای مرتبط در این حوزه با دید ابزارهای صنعتی و فراصنعتی نگریسته شود و از این رو به حساسیت موجود در این صنعت پی برده و لزوم گذار از سیستم های کسب و کار سنتی به سیستم مدرن رسانه های دیجیتال پی خواهیم برد. طراحی سایت های مدرن و مطابق با آخرین استانداردها، اولین قدم در راه رسیدن به این اهداف و پیمودن مسیر پر پیچ و خم گذار از تجارت سنتی به تجارت نوین جهانی می باشد. با نتیکس وب اولین قدم خود را محکم و با ثبات برخواهید داشت.

 • ما با رتبه بندی بالای موتور جست وجو تمرکز میکنیم،وب سایت های موثر وارزان خلق میکنیم،بدست آوردن این حق یک تاثیر درخورتماشا برروی میزان رسیدگی وب سایت شما که زاده خواهد شد دارد.

  وب سایت ما که طراحی میشود بصورت پاسخگو به هر وسیله ای که شما برای دیدن آن استفاده میکنید ساخته میشود.که میتواند یک گوشی هوشمند،یک تبلت یا یک کامپیوتر رومیزی باشد.ما عکس هایی با بهترین کیفیت ومتن که با موثرترین کلید واژه ها وتوضیحات مربوط در هر صفحه وب قرار داده میشوداستفاده میکنیم.بسیاری از وب سایت ها ترک میشوند چون با این قالب مشهور سازگار نیستند.

  NETXWEB شرکت طراحی وب سایت را رهبری میکند.ما وب سایت هارا باتفاوت ها توسعه میدهیم،وب سایت های ما خلاقانه وزیبا هستند.آن ها در استفاده آسان وبهترین نتایج را دریافت میکنند.NETXWEB مکالمه آنلاین را باراه حل های کاری اختصاصی ساده وآسان میکند.پشتیبان اختصاصی در تمام مراحل شما را کمک میکند.سرویس های ما برای تمام نیازها وشرایط اقتصادی مناسب هستند.

  ما شرکت NETXWEB  هستیم.

 • طراحی سایت یعنی طراحی ای که میخواهید بوسیله آن اطلاعات یا خدماتی را در شبکه گسترده جهانی یا همان اینترنت یا هر شبکه محلی دیگری قرار دهید که مستلزم دانش کافی در این زمینه می باشد. طراحی وب به نوعی همان طراحی سایت است. امروزه تقریبا همه شرکت ها، ادارات و موسسات و حتی افراد دارای حداقل یک وبسایت هستند که در این وب سایت ها خدمات، کالاها و ویژگی های کاری خود را توضیح می دهند که این مسئله صد در صد در میزان فروش و رضایت مندی مشتریانشان بی تاثیر نخواهد بود.

  • کسب و کار بهتر با ساخت سایت

  صفحات وب حتی می توانند نقش یک مغازه و فروشگاه را برای شرکت مورد نظر ایفا کنند و بسیاری از هزینه های ریز و درشت را حذف کنند. هر چند داشتن یک سایت که خدمات مطلوبی برای ما ارائه دهد شاید هزینه نسبتا زیادی را بطلبد ولی این هزینه بسیار کمتر از هزینه اجاره کردن یک مغازه در محله ای نه چندان شلوغ است ضمن اینکه شما این سایت را همیشه و همه جا به همراه دارید و میتوانید آن را مدیریت و اداره کنید و اگر اطلاعات نسبی از نحوه ساخت سایت داشته باشید. حتی می توانید آن را توسعه داده و هر اندازه که مایلید به آن پر و بال دهید.

  • جهانی شدن با طراحی سایت

  امروزه تمامی کسب و کارها به سمت جهانی شدن در پیش هستند و این جهانی شدن زمانی اتفاق می افتد که بتوانند خود را به دنیا نشان داده و حرفه خود را معرفی نمایید که ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای معرفی خود به تمامی جهانیان ساخت یک سایت جامع و مفید درباره شغل و حرفه خود است که امکاناتی از قبیل خبرنامه، صفحه تماس با ما، درباره ما ، دریافت نظرات، بخش معرفی محصولات و حتی بخشی برای قبول سفارشات از طرف مشتریان و صدها امکان دیگر را در خود جای دهد. طراحی سایت همیشه راهی مفید و کم هزینه برای تبلیغ بوده است و تبلیغات وسیله ای برای فروش و درآمد بیشتر در هر شغل و حرفه ای خواهد بود .

  • طراحی سایت بر اساس نیازهای شما

  ما تنها با داشتن سایت مخصوص به خود میتوانیم در اینترنت برای خود اعتبار و جایگاهی با ثبات داشته باشیم و این کار مستلزم طراحی سایتی است که اولا به تمامی نیازهای ما از لحاظ امکانات سایت به نحو احسن پاسخ داده و بتواند تبلیغات ما را در صدر تبلیغات دیگر موسسات قرار دهد و دوم به گونه ای طراحی و ساخته شود که بتواند ما را از مراجعه دوباره و چند باره به طراح سایت بی نیاز کند.

برخی نمونه کارهای واحد طراحی سایت نتیکس وب